آریا صنعت

آریا صنعت

آریا صنعت
اهداف استراتژیک و ضرورت رسیدن به خود کفایی در هر کشوری نشان از درایت و آگاهی مدیران و مسئولان آن سرزمین دارد. اهمیت تقویت ذهنی اجتماع در خصوص تبادلات اقتصادی امروزه بر کسی پوشیده نبوده و امری است پذیرفته شده، اما آنگاه که به تفکیک هر حوزه را مورد واکاری قرار می دهیم، فرآیند حضور و تاثیر گذاری مستقیم و غیر مستقیم شرکت هایی که با هدف برقراری ارتباط مستقیم با صنایع و تامین نیازهای زیر ساختاری و واحدهای صنعتی و کارخانجات پا به عرصه سازندگی نهاده اند را، ملموس تر مشاهده خواهیم نمود.
فرآیندی که این کشورمان در آن حضور دارد، گذر از توسعه نایافتگی به سمت توسعه یافتگی می باشد که در هر مقطع و مرحله به فراخور نیازها و ضرورت ها این مهم نمود عینی پیدا می کند. بر این اساس در شرایط حساس کنونی صنایع فعال و شاخه های صنعتی کشور نقش تاثیر گذار و حیاتی داشته و تدبیر و درایت در عمل صاحبان صنایع را طلب می کند، تا با برنامه ریزی های منسجم و صحیح چه در عرصه تولید و اتکا به نیروهای درونی و چه در راستای بدست آوردن تکنولوژی از سراسر دنیا، بستر موفقیت های بیش از پیش را فراهم نماید.
در این راستا و با عنایت به ضرورت های فوق، شرکت آریا صنعت با بیش از ۲۰ سال سابقه متشکل از کارشناسانی متعهد و متخصص با سال ها تجربه گام های مثبتی را در مسیر توسعه و نهادینه نمودن ضرورت رسیدن به خودکفایی برداشته که به موجب این مهم توانایی های خود را در قالب تامین قطعات برق و اتوماسیون صنعتی بکار برده است و با حضور مستقیم خود در چندین نمایندگی انحصاری و رسمی و عاملیت های فروش مستقیم و به منظور ایجاد بستری مناسب جهت تأمین کالاهای مختلف صنعتی و نیز تامین اقلام زیر ساختاری کشور و مایحتاج مورد نیاز صنایع به فعالیت پرداخته است.
همچنین این شرکت در زمینه واردات اجناس تخصصی مکانیکال اعم از موتورها و گیربکس ها و ماشین آلات و قطعات مورد نیاز کارخانجات تولید کاشی و سرامیک، تولید فولاد و ذوب فلزات سنگین، صنایع نفت و پتروشیمی غذایی، تولید سیمان و صنایع وابسته به خودروسازی فعالیت های شایان ذکری داشته است.
امید به آنکه تخصص، تعهد، دقت، صحت و اهتمام به انجام وظایف اعضاء این شرکت بتواند گام های مؤثری را به سمت شکوفایی بیش از پیش کشور عزیزمان به همراه داشته باشد.